Patrick Stewart to star in new Star Trek series

Γενική συζήτηση περί Star Trek
BUTTON_POST_REPLY
Άβαταρ μέλους
Spock
Fleet Admiral
ΔημοσιεύσειςCOLON 422
ΕγγραφήCOLON 27 Αύγ 2013, 16:15
ΤοποθεσίαCOLON Θεσσαλονίκη

Patrick Stewart to star in new Star Trek series

Δημοσίευση από Spock »

Κι όμως, συμβαίνει! :o

Δείτε εδώ!
"That is the exploration that awaits you. Not mapping stars and studying nebulae, but charting the unknown possibilities... of existence." - Q to Picard, All good things...
tetartos
ΔημοσιεύσειςCOLON 123
ΕγγραφήCOLON 28 Αύγ 2013, 12:28
ΤοποθεσίαCOLON Θεσσαλονίκη

Re: Patrick Stewart to star in new Star Trek series

Δημοσίευση από tetartos »

Τι θα μπορούσε να είναι: https://www.youtube.com/watch?v=ufAzwreFLAA

και τι είναι:https://www.youtube.com/watch?v=IGijGIZrGKc
Άβαταρ μέλους
Spock
Fleet Admiral
ΔημοσιεύσειςCOLON 422
ΕγγραφήCOLON 27 Αύγ 2013, 16:15
ΤοποθεσίαCOLON Θεσσαλονίκη

Re: Patrick Stewart to star in new Star Trek series

Δημοσίευση από Spock »

Αν και ένα trailer μπορεί να είναι κάποιες φορές παραπλανητικό, αυτό που ακούω στο συγκεκριμένο, σε συνδυασμό με το ποιοι είναι οι παραγωγοί και τι έχουν επιδείξει από τότε που ανέλαβαν τα ηνία, μου προκαλεί πολύ αρνητική εντύπωση. Μας λέει ότι μετά από μία επιτυχημένη αποστολή συνέβη "το αδιανόητο", το οποίο οδήγησε τον Picard να αφήσει τον Αστροστόλο, χάνοντας μαζί με αυτόν και τον ίδιο του τον εαυτό.
Με ακλόνητη πίστη και αφοσίωση στην από το 2009 και μετά μέθοδο, ο Picard πρέπει να παρουσιαστεί και αυτός έκπτωτος, διότι αν μείνει κάτι όρθιο, τότε πού βαδίζομεν, κύριοι;
Τι κρίμα να μην είμαι αισιόδοξος για μία σειρά που, υπό άλλες συνθήκες, θα με κρατούσε ξάγρυπνο από ενθουσιασμό στην αναμονή της και μόνο. Ελπίζω, βέβαια, να κάνω τεράστιο λάθος και να τα έχω παρεξηγήσει όλα. Αν και, με τις εμπειρίες των τελευταίων ετών, δεν το νομίζω. Φοβάμαι ότι αν κάνω λάθος, αυτό θα είναι στις λεπτομέρειες και όχι στην ουσία...
"That is the exploration that awaits you. Not mapping stars and studying nebulae, but charting the unknown possibilities... of existence." - Q to Picard, All good things...
BUTTON_POST_REPLY